← Paslaugų sąrašas

Vaikų dantų gydymas

Didžiausias dėmesys šiandieninėje visuomenėje skiriamas mažųjų pacientų dantų sveikatai ir profilaktikai. Prie odontologinės aplinkos vaikus rekomenduojama pratinti nuo pirmųjų gyvenimo metų. Tokiu būdu palaipsniui vaikai yra supažindinami su gydytoju odontologu, odontologinėmis procedūromis ir medžiagomis.

Dar neišdygus dantims, rekomenduojama valyti ir masažuoti kūdikio dantenas, formuoti tinkamus vaiko burnos higienos įpročius.

Didelis dėmesys yra skiriamas vaikų dantų profilaktikai. Rekomenduojama atvykti į profilaktinę apžiūrą kartą  per pusę metų. Kartu su tėveliais yra mokoma taisyklingos burnos higienos namuose. Vakų danties audiniai yra stiprinami mineralinėmis medžiagomis ėduonies profilaktikai. Dantų kaitos metu, nuolatiniai krūminiai ir prieškrūminiai dantys yra dengiami silantais mūsų klinikoje nemokamai. Procedūrą rekomenduojama atlikti tik išdygusiems dantims.

„Riešuto klinikoje“ atliekame vaikų pieninių ir nuolatinių dantukų gydymą. Pieninius dantis yra būtina gydyti. Išplitusi negydyto pieninio danties infekcija gali pažeisti nuolatinių dantų formavimąsi. Pieniniai dantys išsaugo vietą nuolatinio danties dygimui ir turi įtakos taisyklingo sąkandžio formavimuisi. Vaikų dantų kaita vyksta nuo 6 iki 15 metų.